Ροή Ειδήσεων:

ΕΠΣ Πιερίας: Έγινε η Κλήρωση της Γ΄ Ερασιτεχνικής

Τρίτη, 29 Σεπτεμβρίου 2015


Έγινε η Κλήρωση της Γ΄ Ερασιτεχνικής. Δείτε το Πρόγραμμα των Ομίλων
1ος Όμιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1




1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

2
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

3
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
2




1
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

4
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3




1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

2
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ

3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

4
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
4




1
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

2
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

3
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ

4
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5




1
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ

2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ

4
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6




1
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

3
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

4
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ
7




1
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

3
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ

4
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
8




1
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ

3
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
9




1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ

2
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ

3
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

4
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
10




1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

2
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

3
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ

4
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
11




1
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

4
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ
12




1
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

4
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
13




1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ

3
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

4
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
14




1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

2
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ

4
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2ος Όμιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1




1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

2
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ

3
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ

4
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2




1
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ

3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

4
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
3




1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

2
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων

3
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

4
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
4




1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ

2
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

4
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
5




1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων

2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

3
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

4
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
6




1
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ

3
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

4
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων
7




1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

3
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
8




1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων

3
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

4
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
9




1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων

2
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

3
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

4
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
10




1
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

4
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
11




1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

2
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

3
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

4
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων
12




1
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

2
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ

3
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
13




1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ

2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

4
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
14




1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ

2
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

3
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων

4
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
Share this Article on :

Δεν υπάρχουν σχόλια:

 
© Copyright KateriniGoal - Nick Gkimpis 2011 - 2017 All Rights Reserved